Založ si blog

Máte už svoj atómový kryt? ☢️

O vojne medzi Ruskom a NATO sa už otvorene píše v mainstreame. A nie len o konvenčnej vojne ale rovno o nukleárnej vojne.

V Pravde nedávno uverejnili video: „Ako vystrašiť Rusov? Stihačkou F-35 a atómovou bombou B61-12“, v podobnom duchu bol uverejnený článok o krajinách v ktorých možno prežiť nukleárny konflikt (Grónsko, Tuvalu, Island, Čile, Nový Zéland…), v SME bol publikovaný článok ako sa Pentagón pripravuje na vojnu s Ruskom a Činou. etc. etc.

Úžasná perspektíva. Kam sme to dospeli?

Sme súčasťou zločineckej vojenskej organizácie NATO (pripomínam Irak, Afganistan.., aby nám bolo jasné prečo zločinecká útočná organizácia).

Nenávisť, arogancia a idiotizmus západu voči Rusku eskalovali na Ukrajine i vďaka sprostým, skorumpovaným či naivným ukrajinským politikom (Hádam už nikto nepochybuje o skorumpovanej Tymošenkovej, Juščenkovi, Zelenskom..).

Ukrajina ako antiRusko nemôže – nesmie existovať. Iba ak sa rozhodli neexistovať.Zdá sa že si vybrali druhú možnosť. Gratulujem.

Hroziaca prehra Ruska by vymazala Ukrajinu zo zemského povrchu nukleárnou vojnou, odveta NATO proti Rusku by zničila Rusko, no v rovnakom čase by ľahla popolom aj Európa a pravdepodobne časť USA. Európa vďaka politikom – pomenujme ich pravdivo – idiotom už dávno nie je dobrým a bezpečným miestom pre život. Škoda. Ale môžme si za to samy, naša voľba.

Ak by som mal možnosť ujsť zo Slovenska pred úplným rozkladom rozdelenej spoločnosti a vojnou, vybral by som si možno Kostariku (krajina bez armády, ktorá investuje do zdravotnej starostlivosti, školstva – dá sa to 👍) alebo Nový Zéland či Švajčiarsko. Neutralita týchto krajín dáva zmysel, neutralita je rozhodne vždy lepšia voľba ako NATO. Neverte politikom – agitátorom NATO.

E-mail od teroristov

08.05.2024

E-mail od teroristov: „Mudžahedíni vo vašich mestách vás zabijú, nech ste kdekoľvek. V areáli školy je bomba. Bolestivý koniec vás postihne. Bojovníci prišli s dobrým cieľom. Priniesť islam k vám. Koniec koncov spása je v islame a nie vo vašich falošných náboženstvách. Keď naši bratia utekali z režimu, uzavreli ste hranice. Mysleli ste si, že vás to zachráni [...]

Teroristické poplachy na Slovensku? Ach, to Rusko.

07.05.2024

Poplašné správy do slovenských škôl od údajných islamistov z ruskej adresy mohol zaslať jedine čečenský vodca Kadyrov, čoskoro to v denníku N odhalí Jaroslav Naď a Šimečka. A Zuzana to bude vnímať citlivo. Čechov nedávno „osvietilo“ a bez akýchkoľvek zverejnených dôkazov rozhodli že muniční sklad vo Vrběticiach odpálili Rusi. Možno sám Putin na [...]

Zdravotníctvo – sestry verzus lekári

30.01.2024

Pracoval niekto z „odborníkov“ na zdravotníctvo naozaj v zdravotníctve? Keď čítam komentáre k nášmu zdravotníctvu tak mám pocit že títo ľudia absolútne nevedia o čom hovoria. Teraz sa pretriasa téma nedostatku sestier a zvýšenie ich kompetencií. Nedostatok sestier je samozrejme realita ale keď sa niekto vyjadruje ku zvýšení ich kompetencií, tak je to len [...]

britský parlament

Už 76 britských konzervatívnych poslancov oznámilo, že nebudú opätovne kandidovať

24.05.2024 23:38

Ide o najvyšší počet odchádzajúcich poslancov od parlamentných volieb v roku 1997.

covid, koronavírus, obete, pandémia

Pandémia covidu skrátila priemernú dĺžku života o takmer dva roky

24.05.2024 23:15

Pandémia tak vymazala približne desaťročný pokrok v tejto oblasti, oznámila Svetová zdravotnícka organizácia.

párty, techno, nočný život, mládež

„Nemecko pre Nemcov, cudzinci preč.“ Ľudia skandovali na párty rasistické heslá, video vyvolalo pobúrenie

24.05.2024 22:27

Nemecký kancelár Olaf Scholz v piatok označil video za "nechutné".

Maďarsko Dunaj lode zrážka

Maďarská polícia našla piatu obeť sobotňajšej zrážky lodí, hľadajú ešte dvoch

24.05.2024 22:08

Kapitána výletnej lode, ktorý je českým občanom s bydliskom na Slovensku, zadržala polícia a vypočula ako podozrivého.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 76
Celková čítanosť: 222432x
Priemerná čítanosť článkov: 2927x

Autor blogu

Kategórie