Založ si blog

Protesty proti LGBTI propagande na školách 🇨🇦

V Kanade sa tento týždeň vo viacerých mestách uskutočnili veľké protesty proti LGBTI propagande na školách (mainstream to pochopiteľne odignoroval). Rodičia kanadských detí odmietajú sexualizáciu školstva, odmietajú aby sa ich deti učili o transgenderoch, queeroch a iných sexuálnych odchýlkach. 

Myslím si že nie som homofób, nikdy som sa nezaujímal o sexualitu ľudí s ktorými som sa stretol, poznám ľudí z tejto komunity a zaujímajú ma ich ľudské vlastnosti, nie sexuálne. Mnohých pokladám za dobrých priateľov, no hlavne dobrých ľudí.

Ideológia LGBTI však už podľa môjho názoru zachádza priďaleko, knižky pre deti v školách o sexe a LGBTI komunite mi prídu absurdné a absolútne nevhodné.

Ľudia s LGBTI komunity sú ľudia ako my, majú hlavu, ruky, nohy… no čisto z biologického hľadiska ich sexuálnu preferenciu možno vnímať ako slepú vetvu ľudského rodu, cez to všetko tu táto komunita vždy bola a pochopiteľne i bude.

Rozhodne však odmietam LGBTI propagandu na školách cez všakovaké dúhové organizácie, či mimovládky. Sexuálna propaganda do škôl jednoducho nepatrí, nech sa deti radšej učia viac o našej vlasti, prírode, literatúre, histórii.. Ukážme deťom krásu nášho sveta, naučme ich poznať skutočné hodnoty, naučme ich aby správne a zmysluplne prežili svoj život, deti nepotrebujú poznať všetky sexuálne deteriorácie ľudstva.

Načo nám je LGBTI agenda vôbec na školách? Deti sú múdre, keď chcú na nete nájdu všetko, domnievam sa, že najlepšie bude ak im o sexuálnych minoritách povedia niečo rodičia v takom rozsahu a v takom veku ako to uznajú za vhodné.

Na kanadských protestoch ma zaujalo, že sa na nich zúčastnilo veľa občanov z moslimskej minority, moslimovia zostávajú verní svojim hodnotám z pôvodnej vlasti, zatiaľ čo je kresťanstvo v západnom svete v pokračujúcom morálnom úpadku.

Myslím si že pretláčanie LGBTI agendy môže mať nakoniec skôr negatívny dopad na ešte väčšmi rozdelenú spoločnosť, ľudia sa čoraz viac vyhraňujú „my a oni“, nárast nenávisti súvisí práve s neprirodzeným preferovaním ľudí z LGBTI komunity liberálno – progresívnym fašistickým politickým spektrom.

Môžme polemizovať donekonečna – ale globálne dokonalejší model spolužitia ľudí ako je rodina – muž a žena a deti neexistuje a nebude existovať, aj ľudia sú súčasťou živočíšnej ríše, kde sú na zachovanie rodu potrebné dve osoby opačného pohlavia, existujú len dve pohlavia – muž a žena, mimoriadne genetické chromozómové aberácie sú možné ale rozhodne nevyvracajú jedinečnosť mužského a ženského pohlavia.

Úprimne mi je jedno či Peter alebo Ján sú homosexuáli, Igor heterosexuál, Zuzana bisexuálna, Ondrej transgender…, informácie o ich sexualite pre mňa a vôbec pre nás všetkých by nemali mať žiadny relevantný význam, nemali by sme to vôbec riešiť, je to ich súkromie.

A prosím dajme našim deťom pokoj od LGBTI propagandy.

Jednému javu však na Slovensku nerozumiem, väčšina obyvateľov Slovenska nemá záujem o LGBTI agendu na školách, dokonca značná časť ju odsudzuje, no na druhej strane bez ostychu vo voľbách podporia liberálno – progresívne fašistické strany, ktorých dôležitou volebnou témou je práve LGBTI agenda (PS, SaS, +/- Hlas…).

Premiér Kanady Trudeau na vrub protestov povedal: „aby bolo jasné, transfóbia, homofóbia, bifóbia nemajú miesto v našej spoločnosti“.

Ja len dodám – v spoločnosti by nemala mať miesto ani extrémne preferovaná transfília, homofília, bifília, či heterofóbia a fóbia z rodiny (rodina = muž + žena + dieťa…) 👍

 

Zdroje:

https://globalnews.ca/news/9972437/anti-lgbtq2-rallies-canada-counter-protests/

 

https://www.cbc.ca/news/canada/saskatoon/hundreds-protest-in-saskatoon-and-regina-over-lgbt-rights-in-schools-1.6973097

Pre natvrdlých Slovákov podporujúcich vojnu na Ukrajine.

21.06.2024

Niekto na západe vypočítal že na porážku Ruska je potrebných ešte 800 miliárd dolárov. Odkiaľ tie peniaze prídu? No aj od Vás, Slováci. Bude to stačiť alebo o rok povedia že je potrebných ešte 500 miliárd? V Afganistane minuli Američania 2000 miliárd dolárov za 20 rokov. A prehrali. A to proti USA stáli odhodlaní pastieri kôz Iba polodebil na úrovni Jaroslava si [...]

Baširov a Petrov sú späť

11.06.2024

Úbohá mainstreamová propaganda po neúspechoch Zelenského a NATO na východnom fronte vytvára atmosféru strachu a psychologickú prípravu na priamu konfrontáciu Európy a NATO s Ruskom. Čokoľvek sa teraz stane v EÚ tak je vinník hneď jasný. Sú za tým Rusi. Ruskí agenti ako slávni Baširov a Petrov. Ak dostanete defekt na aute, tak vedzte že ten klinec na cestu umiestnil ruský [...]

E-mail od teroristov

08.05.2024

E-mail od teroristov: „Mudžahedíni vo vašich mestách vás zabijú, nech ste kdekoľvek. V areáli školy je bomba. Bolestivý koniec vás postihne. Bojovníci prišli s dobrým cieľom. Priniesť islam k vám. Koniec koncov spása je v islame a nie vo vašich falošných náboženstvách. Keď naši bratia utekali z režimu, uzavreli ste hranice. Mysleli ste si, že vás to zachráni [...]

Just Stop Oil Protest

Britskí aktivisti si vypočuli bezprecedentný trest za nenásilný protest. Sudca: Ste fanatici

18.07.2024 20:32

Podľa prokurátorky Jocelyn Ledwardovej ekonomické náklady protestu dosiahli najmenej 770 000 libier.

Meloniová

Hanobenie tela. Novinárka si uťahovala z Meloniovej výšky, musí zaplatiť pokutu

18.07.2024 20:15

Právnik šéfky talianskej vlády uviedol, že premiérka akékoľvek odškodné venuje na charitu.

Drogová kriminalita / Drogy /

Pri kontrole okrem občianskeho predložil policajtom aj to, čo nemal. Skončil vo väzení

18.07.2024 18:11

Policajná hliadka spozorovala na Svetlej ulici dve osoby, jedna z nich sa podobala na osobu v pátraní.

SR Dubnica nad Váhom priemysel armáda ZŤS ZTS MO TNX

Kaliňák oživuje slovenský zbrojársky priemysel. Pomôcť má nová linka aj oprava F-16

18.07.2024 17:53

Slovensko má podľa Kaliňáka šancu so zbrojárskymi výrobkami preraziť vo svete.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 230333x
Priemerná čítanosť článkov: 2953x

Autor blogu

Kategórie