Založ si blog

Debilita západného „sveta“ (1)

No.1
Ukrajinci posielajú kamikadze drony na Záporožskú jadrovú elektráreň 🔥 a západu (ktorý zdieľa vraj akési hodnoty) to nevadí, dokonca ani Medzinárodnej agentúre pre atómovú energiu 👽. Je obdivuhodné že fanúšikovia Zelenského (i na Slovensku) túto iniciatívu zničiť jadrovú elektráreň podporujú 😳.

No. 2
V Prahe sa koná stretnutie akéhosi opozičného ruského (?) demokratického fóra „Fórum slobodných národov Ruska“, ktorého cieľom je radikálna rekonštrukcia Ruskej federácie – jednoducho rozpad Ruska na veľa samostatných štátov a regiónov. Kde sa vzalo toto fórum ? No predsa v rusofóbnej Varšave. Na sa Ukrajine sa už v obchodoch objavujú cenovky popri hrivnách i poľskom zlotom 🙂 Takže už vieme kam bude po vojne patriť Ľvov, teda Lwów. Možno budú čoskoro v Ľvove skandovať „kto neskáče nie je Poliak“.
Je zaujímavé že západ bojuje za slobodné „pseudonárodné“ štáty v Ruskej federácii (hoci v samotnom Rusku to prakticky nikoho nezaujíma) a na druhej strane cieľavedome likviduje národné štáty, slobodu, nezávislosť národných štátov v tzv. Európskej (Nemeckej) únii..

No. 3
Západný mainstream nás zo „zaručených“ zdrojov mesiace kŕmil zvratkami že Putin umiera, je nevyliečiteľne chorý, má všetky druhy rakoviny a chce koniec sveta 😳. Dnes už CIA a MI6 priznáva že Putin je až „príliš zdravý“. Spravodajské služby šíria informácie, ktoré majú informačnú hodnotu podstatne nižšiu ako predpovede baby Vangy.

Slovenské zbrane zabíjajú obyvateľov Donbasu Sme vo vojne s Ruskou federáciou?

25.01.2023

Pri ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou bola v decembri 2022 zabitá Mária Pirogová, poslankyňa a humanitárna pracovníčka v Donecku. Aktuálne informácie* hovoria že bola zabitá muníciou, raketou zo SLOVENSKA. Rozhodne nebola vojenským cieľom, ani nebola na nesprávnom mieste v nesprávny čas, bola doma, na ulici vo svojom meste… Obyvatelia Donecka chcú byť súčasťou [...]

Zelenského sluhovia národa už z Ukrajiny neutečú

24.01.2023

Západ celé roky prehliadal diskrimináciu a zabíjanie ruskojazyčných obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny a súčasne pokrytecky ignoroval obrovskú korupciu v krajine na okraji. Západu i komikovi Ze sa teraz rúca domček k kariet zvaný Ukrajina, nefunkčný, skorumpovaný, neperspektivny. Padajú hlavy sluhov národa, korupcia na každom kroku – to je UkRuina. Osudný výlet [...]

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 129757x
Priemerná čítanosť článkov: 2821x

Autor blogu

Kategórie