Založ si blog

Debilita západného „sveta“ (1)

No.1
Ukrajinci posielajú kamikadze drony na Záporožskú jadrovú elektráreň 🔥 a západu (ktorý zdieľa vraj akési hodnoty) to nevadí, dokonca ani Medzinárodnej agentúre pre atómovú energiu 👽. Je obdivuhodné že fanúšikovia Zelenského (i na Slovensku) túto iniciatívu zničiť jadrovú elektráreň podporujú 😳.

No. 2
V Prahe sa koná stretnutie akéhosi opozičného ruského (?) demokratického fóra „Fórum slobodných národov Ruska“, ktorého cieľom je radikálna rekonštrukcia Ruskej federácie – jednoducho rozpad Ruska na veľa samostatných štátov a regiónov. Kde sa vzalo toto fórum ? No predsa v rusofóbnej Varšave. Na sa Ukrajine sa už v obchodoch objavujú cenovky popri hrivnách i poľskom zlotom 🙂 Takže už vieme kam bude po vojne patriť Ľvov, teda Lwów. Možno budú čoskoro v Ľvove skandovať „kto neskáče nie je Poliak“.
Je zaujímavé že západ bojuje za slobodné „pseudonárodné“ štáty v Ruskej federácii (hoci v samotnom Rusku to prakticky nikoho nezaujíma) a na druhej strane cieľavedome likviduje národné štáty, slobodu, nezávislosť národných štátov v tzv. Európskej (Nemeckej) únii..

No. 3
Západný mainstream nás zo „zaručených“ zdrojov mesiace kŕmil zvratkami že Putin umiera, je nevyliečiteľne chorý, má všetky druhy rakoviny a chce koniec sveta 😳. Dnes už CIA a MI6 priznáva že Putin je až „príliš zdravý“. Spravodajské služby šíria informácie, ktoré majú informačnú hodnotu podstatne nižšiu ako predpovede baby Vangy.

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Zelenského agónia

27.07.2022

Zbrane, zbrane, zbrane. Ideálne zadarmo. Plus peniaze, miliardy… Samozrejme tiež nenávratne. Nepočul som, žeby Zelenský chcel rokovať o mieri.. Myslím, že už fotky a vyjadrenia riaditeľa zemegule v zelenom tričku – Zelenského lezú ľudom čoraz viac na nervy, tak prišli s novým marketingovým ťahom, jeho transatlantickí sponzori začali fotiť jeho manželku, a rovno [...]

Maďarsko verzus Slovensko alebo zdravý rozum verzus americké onuce

24.07.2022

Maďarská zahraničná politika prekvapuje sebavedomím, racionalitou, „slovenská“ (dosť nadnesený výraz) zahraničná politika vyzerá ako americká či bruselská onuca (handra…). Maďari už i minulosti nie raz dokázali svoju racionalitu a nebáli sa podniknúť odvážne kroky, ktoré boli priam prorocké, v roku 1989 keď sa blížil koniec socialistických [...]

Vladimir Putin

Na oslavy Putinových 70. narodenín v Rusku nie je nálada

07.10.2022 14:46

V Rusku sa Putin pompéznych osláv pravdepodobne nedočká, napísal server Meduza.

Daniel Lipšic

Lipšic: Prokurátori Repa a Šúrek nedozorovali kauzy spojené s expolicajtom Kučerkom

07.10.2022 14:30

Reagoval tak na tvrdenia Fica, podľa ktorého zverejnené nahrávky dokazujú, že menovaní prokurátori expolicajta vydierali.

Biľak Košice mesto Dóm sv. Alžbety Shutterstock

Prieskum: V Košiciach by v septembri vyhral Polaček, v Prešove Hagyari

07.10.2022 13:29

Prieskumy sa uskutočnili koncom septembra na vzorke 604 respondentov.

Dilan Yesilgözová

Holandská ministerka si v živom vysielaní odstrihla vlasy, podporila tak Iránky

07.10.2022 13:15

Ženy v Iráne bojujú proti povinnosti nosiť hidžáb. V krajine vypukli protesty potom, čo tam zomrela na následky bitky pri zadržaní políciou mladá Iránka, ktorá nemala správne nasadený hidžáb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 110092x
Priemerná čítanosť článkov: 2502x

Autor blogu

Kategórie