Založ si blog

Debilita západného „sveta“ (1)

No.1
Ukrajinci posielajú kamikadze drony na Záporožskú jadrovú elektráreň 🔥 a západu (ktorý zdieľa vraj akési hodnoty) to nevadí, dokonca ani Medzinárodnej agentúre pre atómovú energiu 👽. Je obdivuhodné že fanúšikovia Zelenského (i na Slovensku) túto iniciatívu zničiť jadrovú elektráreň podporujú 😳.

No. 2
V Prahe sa koná stretnutie akéhosi opozičného ruského (?) demokratického fóra „Fórum slobodných národov Ruska“, ktorého cieľom je radikálna rekonštrukcia Ruskej federácie – jednoducho rozpad Ruska na veľa samostatných štátov a regiónov. Kde sa vzalo toto fórum ? No predsa v rusofóbnej Varšave. Na sa Ukrajine sa už v obchodoch objavujú cenovky popri hrivnách i poľskom zlotom 🙂 Takže už vieme kam bude po vojne patriť Ľvov, teda Lwów. Možno budú čoskoro v Ľvove skandovať „kto neskáče nie je Poliak“.
Je zaujímavé že západ bojuje za slobodné „pseudonárodné“ štáty v Ruskej federácii (hoci v samotnom Rusku to prakticky nikoho nezaujíma) a na druhej strane cieľavedome likviduje národné štáty, slobodu, nezávislosť národných štátov v tzv. Európskej (Nemeckej) únii..

No. 3
Západný mainstream nás zo „zaručených“ zdrojov mesiace kŕmil zvratkami že Putin umiera, je nevyliečiteľne chorý, má všetky druhy rakoviny a chce koniec sveta 😳. Dnes už CIA a MI6 priznáva že Putin je až „príliš zdravý“. Spravodajské služby šíria informácie, ktoré majú informačnú hodnotu podstatne nižšiu ako predpovede baby Vangy.

Ako sa z „hoaxu“ po mesiacoch vojny a státisícoch mŕtvych stáva PRAVDA

25.11.2023

Člen Verchovnej rasy Ukrajiny David Arachamija (a člen Zelenského strany „Sluha národa“ & absolvent Open University London) povedal pravdu ako prebiehali rokovania o mieri s Ruskom minulý rok: „Prišiel Johnson a povedal nebudú žiadne rokovania budete bojovať“. Čo ešte viac potrebujete aby ste pochopili že ide o vojnu NATO – hlavne USA a Veľkej [...]

✨ Zákaz dovozu diamantov z Ruska. To už Rusko nepredýcha : )

14.11.2023

EÚ 🇪🇺 uvažuje o zákaze dovozu diamantov z Ruska. To už Rusko a ani my nezvládneme 😁 Jedným z najväčších diamantových obchodných centier na svete sú belgické Antverpy 🇧🇪 (už od 14.storočia). Prím v tomto remesle v Antverpách hrajú po stáročia megaúspešní majstri svojho remesla – židovskí obchodníci. 🇸🇰 Slovensko sa v priebehu pár mesiacov od [...]

Slováci – otroci Európy?

22.10.2023

V porovnaní s ostatnými krajinami EÚ viac pracujeme a menej zarobíme. Štatistika – 11% Slovákov pracuje v noci (najviac v Európe, v Maďarsku 4,8%, Česku 2,2%, v Poľsku 2%), 14% pracuje v sobotu, 11% v nedeľu… A mzda? Veď viete. Pracujeme pre blahobyt obyvateľov západnej Európy, sme lacná pracovná sila pre ich stále rastúce zisky. Vzdelaných a šikovných [...]

fico, pellegrini

Najviac ľudí dôveruje z novej vlády Pellegrinimu, Fico až na štvrtom mieste

30.11.2023 22:48

Premiérovi Robertovi Ficovi dôveruje 40 percent a nedôveruje 54 percent opýtaných, ukázal prieskum.

PVV, Fico, Pellegrini, Kaliňák, Danko

Vládna koalícia sa dohodla na návrhu budúcoročného rozpočtu

30.11.2023 22:02, aktualizované: 22:16

Návrhy vláda prerokuje hneď v pondelok, Národná rada môže o nich začať rokovať v stredu.

lekaren, liek, choroba, lieky

Protimonopolný úrad preveruje možný kartel medzi dodávateľmi liekov a zdravotníckych pomôcok

30.11.2023 21:39

Dôvodom neohlásenej inšpekcie boli podozrenia, že porušili pravidlá hospodárskej súťaže.

tank Abrams

Forbes o miliónových motoroch tankov Abrams na Ukrajine: Neradi zostávajú špinavé

30.11.2023 20:00

Dvakrát za deň musia posádky amerických tankov Abrams na Ukrajine vykonať istú procedúru, inak hrozí poškodenie motora za milión dolárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 199888x
Priemerná čítanosť článkov: 2897x

Autor blogu

Kategórie