Založ si blog

Vojna do posledného Ukrajinca so zbraňami od NATO sa mení na svetovú vojnu proti Rusku?

Dvaja blázni znova úradovali – Stoltenberg z NATO a náčelník generálneho štábu Veľkej Británie generál Sanders…
Stoltenberg z NATO priznáva že vojna na Ukrajine bude dlhá a drahá. A dodáva: „zbrane budeme dodávať kým nedôjde k prechodu zo starej sovietskej výzbroje k štandardnému vybaveniu NATO“.
Mám tomu rozumieť že o Ukrajine sa hovorí ako štandardnej krajine NATO? Zbláznil sa? Práve kvôli hrozbe prítomnosti NATO na Ukrajine došlo k tomuto konfliktu! Žiadne mierové rokovania, žiadne úvahy o ukončení konfliktu, zase len NATO na Ukrajine.
Ozval sa i druhý blázon- náčelník generálneho štábu postkoloniálnej Veľkej Británie, ktorý hovorí: „britskí vojaci sa musia spolu so spojencami pripraviť na vojnu v Európe s cieľom poraziť Rusko“.
Ad vôl číslo 1 – Stoltenberg- NATO na Ukrajine – pre Rusko červená čiara, oprávnená je preto otázka či bude Ukrajina vôbec existovať… V podobe ako pred vojnou Ukrajina už určite existovať nebude… Blúzneniam o znovu obsadení Donbasu, Krymu môže veriť len sfetovaný blázon, nanajvýš zmätená princezná z paláca alebo Jaroslav, kráľ zbrojárskych tendrov. Neviem či sú Ukrajinci tak naivní a veria týmto rozprávkam alebo rezignovali na zdravý rozum.. Vojaci fašistických bataliónov ako Azov rozum nikdy nemali, na rozdiel od „neodvedených“ Ukrajincov brázdiacich cesty na drahých autách na Slovensku…
Ad vôl číslo 2 – Sanders – keď chce Británia 3. svetovú vojnu nech to len skúsi, v žiadnom prípade by Slovensko nemalo počúvať takýchto pomätencov. A táraniny tohto prízemného vola by mali byť dôvodom aby sme čím skôr opustili spolok NATO, kde sú takýto šialenci a vojnoví štváči..
Pomätenci stále veria vo víťazstvo Ukrajiny, áno spolu s NATO vojskami by vyhrala – ale za cenu 3. svetovej vojny, v takom prípade by víťazstvo znamenalo návrat do praveku. Slovensko – bohužiaľ ako kolónia USA a západu už nerozhoduje o ničom.. Našu vládu zaujíma len zbrojenie a rozkradnutie eurofondov, už dávno rezignovala na riešenie problémov obyvateľov Slovenska. Dovidenia v pekle, priatelia.

Rusko sa musí rozpadnúť

02.07.2022

Tupá západná propaganda o rozpade Ruska sa podvedome šíri už i v „našom“ mainstreame a samozrejme i medzi slovenskými „paneurópskymi a proamerickými politikmi“ (poslanec Žiak, SaS: „Osud Ruska je taký, že sa rozpadne na veľa malých štátov. Bude to koniec. …herec malého vzrastu porazí veľké všemocné Rusko“). Je zaujímavé že mainstream a [...]

Ako nám (ne)obyčajní ľudia cez rozum prešli. ..   (aj v zdravotníctve môžete byť v zisku – ak ste na správnej strane)

28.06.2022

Ako byť v zdravotníctve navždy ziskový? Čo tak prijať zákon a zabezpečiť si dobré financovanie zdravotníckeho zariadenia, ideálne obísť DRG systém a stanoviť si pevné sadzby napríklad za hospitalizáciu? Aké jednoduché. Vyše desaťročie budujeme DRG systém, stále nedostatočne funkčný, podstatou tohto systému majú byť adekvátne platby za konkrétnu hospitalizáciu [...]

Naše priority – zbrane, Ukrajina, Afrika? (alebo volič je h_v_o)

11.06.2022

Keď sa chce, lepšie povedané keď niekto niečo chce spraviť, nakúpiť tak sa to dá hoci aj za pár mesiacov… Na jeseň 2021 vyhlásený tender na nákup obrnených vozidiel, je jún 2022 a víťaz je známy… Dodanie transportérov už v roku 2024. Cena – len necelých 1.7 miliardy eur (pekný eufemizmus „necelých“, čo tak napísať „až“, pre [...]

Dmitrij Medvedev

Medvedev: Nápad trestať krajinu s najväčším jadrovým arzenálom je absurdný, ohrozuje to ľudstvo

06.07.2022 20:32

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev v stredu varoval svet pred snahou postaviť Rusko pred tribunál za jeho inváziu na Ukrajine.

Richard Sulík, SaS

OĽaNO hrkútalo, Sulík bol tvrdý, Kollár rezolútny: Túto psychiatriu treba už ukončiť

06.07.2022 19:05

OĽaNO prišlo so zmierlivým tónom, SaS s ultimátom. Čo na to zvyšní koaliční partneri? Kollár poslal odkaz obom stranám.

rocco morabito interpol ndrangheta

Brazília vydala do Talianska významného bossa kalábrijskej mafie 'Ndrangheta

06.07.2022 17:32

Podľa vyšetrovateľov bol Rocco Morabito od 90. rokov jedným z hlavných organizátorov nelegálneho obchodu s kokaínom medzi Latinskou Amerikou a Talianskom.

Jozef Viskupič

Viskupič sa opäť uchádza o post trnavského župana, má podporu politických strán

06.07.2022 16:44

Pri hodnotení aktuálneho volebného obdobia Viskupič spomenul piešťanské letisko, ktoré podľa neho terajšie vedenie zobralo hrobárovi z lopaty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 80812x
Priemerná čítanosť článkov: 2309x

Autor blogu

Kategórie