Založ si blog

Vojna do posledného Ukrajinca so zbraňami od NATO sa mení na svetovú vojnu proti Rusku?

Dvaja blázni znova úradovali – Stoltenberg z NATO a náčelník generálneho štábu Veľkej Británie generál Sanders…
Stoltenberg z NATO priznáva že vojna na Ukrajine bude dlhá a drahá. A dodáva: „zbrane budeme dodávať kým nedôjde k prechodu zo starej sovietskej výzbroje k štandardnému vybaveniu NATO“.
Mám tomu rozumieť že o Ukrajine sa hovorí ako štandardnej krajine NATO? Zbláznil sa? Práve kvôli hrozbe prítomnosti NATO na Ukrajine došlo k tomuto konfliktu! Žiadne mierové rokovania, žiadne úvahy o ukončení konfliktu, zase len NATO na Ukrajine.
Ozval sa i druhý blázon- náčelník generálneho štábu postkoloniálnej Veľkej Británie, ktorý hovorí: „britskí vojaci sa musia spolu so spojencami pripraviť na vojnu v Európe s cieľom poraziť Rusko“.
Ad vôl číslo 1 – Stoltenberg- NATO na Ukrajine – pre Rusko červená čiara, oprávnená je preto otázka či bude Ukrajina vôbec existovať… V podobe ako pred vojnou Ukrajina už určite existovať nebude… Blúzneniam o znovu obsadení Donbasu, Krymu môže veriť len sfetovaný blázon, nanajvýš zmätená princezná z paláca alebo Jaroslav, kráľ zbrojárskych tendrov. Neviem či sú Ukrajinci tak naivní a veria týmto rozprávkam alebo rezignovali na zdravý rozum.. Vojaci fašistických bataliónov ako Azov rozum nikdy nemali, na rozdiel od „neodvedených“ Ukrajincov brázdiacich cesty na drahých autách na Slovensku…
Ad vôl číslo 2 – Sanders – keď chce Británia 3. svetovú vojnu nech to len skúsi, v žiadnom prípade by Slovensko nemalo počúvať takýchto pomätencov. A táraniny tohto prízemného vola by mali byť dôvodom aby sme čím skôr opustili spolok NATO, kde sú takýto šialenci a vojnoví štváči..
Pomätenci stále veria vo víťazstvo Ukrajiny, áno spolu s NATO vojskami by vyhrala – ale za cenu 3. svetovej vojny, v takom prípade by víťazstvo znamenalo návrat do praveku. Slovensko – bohužiaľ ako kolónia USA a západu už nerozhoduje o ničom.. Našu vládu zaujíma len zbrojenie a rozkradnutie eurofondov, už dávno rezignovala na riešenie problémov obyvateľov Slovenska. Dovidenia v pekle, priatelia.

Zdravotníctvo – sestry verzus lekári

30.01.2024

Pracoval niekto z „odborníkov“ na zdravotníctvo naozaj v zdravotníctve? Keď čítam komentáre k nášmu zdravotníctvu tak mám pocit že títo ľudia absolútne nevedia o čom hovoria. Teraz sa pretriasa téma nedostatku sestier a zvýšenie ich kompetencií. Nedostatok sestier je samozrejme realita ale keď sa niekto vyjadruje ku zvýšení ich kompetencií, tak je to len [...]

Osviečim oslobodili Američania

28.01.2024

V oficiálnej správe Európskeho parlamentu sa píše že koncentračný tábor Osvienčim oslobodili SPOJENECKÉ vojská. (https://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2020/01/23/message-by-presidents-sassoli-michel-and-von-der-leyen-on-the-75th-anniversary-of-the-liberation-of-auschwitz-birkenau/) Dobre čítate, nie sovietske, ale spojenecké.. asi Američania a Briti. Je to [...]

Здравствуйте

13.01.2024

Delegácia kongresu USA prišla na návštevu Slovenska a zvlášť prišli na pokec s premiérom Robertom Ficom. Prišli mu dohovoriť? Vysvetlili mu kde jeho právomoci a možnosti rozhodovania končia a kto je skutočným pánom kolónie? 🤔 Fico odpovedal zdvorilostným diplomatickým slovníkom – „EÚ a NATO sú piliere našej zahraničnej politiky“. Povedal, čo chceli [...]

Kaliňák, pas, cestovný doklad

Po roku opäť: Polícia nestíha vyrábať pasy, vyššie poplatky situáciu eskalujú

12.04.2024 12:54

V marci za jeden deň zaznamenali takmer 8 000 žiadostí.

Rusko potopa, Orsk, voda, vytopené domy, člny,

Najhoršie záplavy v moderných dejinách Ruska: To najhoršie ešte len príde, škody sú rozsiahle

12.04.2024 12:15, aktualizované: 12:22

V Orenburskej oblasti už voda zaplavila zhruba 12 000 domov a 15 000 pozemkov.

Portugal Pope World Youth Day

Katolícka cirkev v Portugalsku odškodní obete sexuálneho zneužívania

12.04.2024 12:02

Tento krok prišiel vyše roka po zverejnení správy o sexuálnom zneužívaní neplnoletých. Obeťami kňazov stalo najmenej 4 815 neplnoletých ľudí.

Fico

Opozícia kritizuje vládu za možné ohrozenie čerpania peňazí z plánu obnovy

12.04.2024 11:47

Reagovali na list, ktorý mala Európska komisia poslať Vláde SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 214133x
Priemerná čítanosť článkov: 2933x

Autor blogu

Kategórie