Založ si blog

Vojna do posledného Ukrajinca so zbraňami od NATO sa mení na svetovú vojnu proti Rusku?

Dvaja blázni znova úradovali – Stoltenberg z NATO a náčelník generálneho štábu Veľkej Británie generál Sanders…
Stoltenberg z NATO priznáva že vojna na Ukrajine bude dlhá a drahá. A dodáva: „zbrane budeme dodávať kým nedôjde k prechodu zo starej sovietskej výzbroje k štandardnému vybaveniu NATO“.
Mám tomu rozumieť že o Ukrajine sa hovorí ako štandardnej krajine NATO? Zbláznil sa? Práve kvôli hrozbe prítomnosti NATO na Ukrajine došlo k tomuto konfliktu! Žiadne mierové rokovania, žiadne úvahy o ukončení konfliktu, zase len NATO na Ukrajine.
Ozval sa i druhý blázon- náčelník generálneho štábu postkoloniálnej Veľkej Británie, ktorý hovorí: „britskí vojaci sa musia spolu so spojencami pripraviť na vojnu v Európe s cieľom poraziť Rusko“.
Ad vôl číslo 1 – Stoltenberg- NATO na Ukrajine – pre Rusko červená čiara, oprávnená je preto otázka či bude Ukrajina vôbec existovať… V podobe ako pred vojnou Ukrajina už určite existovať nebude… Blúzneniam o znovu obsadení Donbasu, Krymu môže veriť len sfetovaný blázon, nanajvýš zmätená princezná z paláca alebo Jaroslav, kráľ zbrojárskych tendrov. Neviem či sú Ukrajinci tak naivní a veria týmto rozprávkam alebo rezignovali na zdravý rozum.. Vojaci fašistických bataliónov ako Azov rozum nikdy nemali, na rozdiel od „neodvedených“ Ukrajincov brázdiacich cesty na drahých autách na Slovensku…
Ad vôl číslo 2 – Sanders – keď chce Británia 3. svetovú vojnu nech to len skúsi, v žiadnom prípade by Slovensko nemalo počúvať takýchto pomätencov. A táraniny tohto prízemného vola by mali byť dôvodom aby sme čím skôr opustili spolok NATO, kde sú takýto šialenci a vojnoví štváči..
Pomätenci stále veria vo víťazstvo Ukrajiny, áno spolu s NATO vojskami by vyhrala – ale za cenu 3. svetovej vojny, v takom prípade by víťazstvo znamenalo návrat do praveku. Slovensko – bohužiaľ ako kolónia USA a západu už nerozhoduje o ničom.. Našu vládu zaujíma len zbrojenie a rozkradnutie eurofondov, už dávno rezignovala na riešenie problémov obyvateľov Slovenska. Dovidenia v pekle, priatelia.

Keď Pravda nevidí pravdu

10.05.2023

Každý deň musia v mainstreame vyjsť minimálne jeden až dva protiruské články. Často sú však články zavádzajúce a neprenikajú hlbšie do problematiky (veď prečo, stačí si kopnúť…). Zavádzajúci článok v Pravde píše o krajinách ktoré ďalej dovážajú fosílne paliva z Ruska a tým podporujú vojnu – Slovensko je hneď na piatej priečke, druhé miesto [...]

Deň víťazstva nad fašizmom alebo deň víťazstva propagandy USA?

08.05.2023

Dnes si pripomíname víťazstvo nad fašizmom, aspoň tak je to napísané v kalendári. Víťazstvo na ktorom má najväčšiu zásluhu Červená armáda, to je historický fakt – národy Sovietskeho zväzu v najväčšej miere a s najväčšími obeťami porazili Hitlera. Bez sovietskych obetí by dejiny Európy i Slovenska prebiehali veľmi pravdepodobne úplne inak. Niekto môže [...]

Sankcie, sankcie a čo ďalej ?

24.04.2023

Hlavnou úlohou sankcií „demokratického“ sveta je v prvom rade znepríjemniť život bežným obyvateľom krajiny, vyvolať negatívne emócie a postaviť obyvateľov krajiny voči vláde, vládnucej triede, samozrejme „demokratický“ svet má už prichystanú a dobre zaplatenú politickú opozíciu, ktorá je pripravená prevziať moc a plniť príkazy svojich [...]

pratasevič Sofja Sapegová

Lukašenko omilostil Rusku Sapegovú zadržanú v máji 2021 s novinárom Pratasevičom

07.06.2023 22:50

Ramana Prataseviča omilostili v máji tohto roku.

140416a-004

Exšéf NATO Rasmussen: Ak Kyjev nedostane jasné záruky, Poliaci aj ďalší môžu poslať vojakov na Ukrajinu

07.06.2023 22:30

Bývalý šéf NATO Anders Rasmussen varuje, že ak Kyjev nedostane na summite NATO vo Vilniuse konkrétne záruky, situácia môže eskalovať.

pavel horňák

Zomrel marketingový expert a profesor Pavel Horňák

07.06.2023 21:31

Vedúci Katedry marketingovej komunikácie Univerzity Komenského v Bratislave Pavel Horňák zomrel vo veku 70 rokov.

priehrada Kachovka

Nahráva zničenie priehrady Kachovka viac Rusom alebo Ukrajincom? Názory odborníkov sa rozchádzajú

07.06.2023 19:00

Stojím si za tým, že zničenie vodnej priehrady Kachovka hrá viac do karát Ukrajincom ako Rusom, hovorí v podcaste denníka Pravda analytik Zdeněk Kríž.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 161087x
Priemerná čítanosť článkov: 2877x

Autor blogu

Kategórie