Založ si blog

Naše priority – zbrane, Ukrajina, Afrika? (alebo volič je h_v_o)

Keď sa chce, lepšie povedané keď niekto niečo chce spraviť, nakúpiť tak sa to dá hoci aj za pár mesiacov…
Na jeseň 2021 vyhlásený tender na nákup obrnených vozidiel, je jún 2022 a víťaz je známy… Dodanie transportérov už v roku 2024.
Cena – len necelých 1.7 miliardy eur (pekný eufemizmus „necelých“, čo tak napísať „až“, pre jednoduchých voličov koalície pre lepšiu predstavu napíšem celé číslo, ktoré zaplatíme ako daňoví poplatníci za tieto zbrane – 1.700.000.000 € 😐)
Popritom čakáme ešte na fínske transportéry za 500.000.000 eur 😕
Zaujímavé že za 30 rokov nedokážeme nájsť na Slovensku 🇸🇰 peniaze na 1 (slovom jednu) poriadnu koncovú nemocnicu, nedokážeme zabezpečiť lepšie mzdy a pracovné podmienky pre zdravotníkov, učiteľov, lepšiu starostlivosť o seniorov… Aj keď by už dáke peniaze 💰💰 na nemocnicu boli neviem či ju dáme postaviť Janovi, Ferovi či Jožovi… Nekonečné príbehy.
Mám pocit že politici robia len veci z ktorých majú osobný benefit alebo ktoré im nariadia ich sponzori, či reagujú len pokyny z istej ambasády… Akoby o obyvateľov Slovenska vôbec nešlo, na prvom mieste záujmy našich kolonizátorov, potom Ukrajiny, Afriky atď.
Známe slová pána Haščák z Penty: „Volič je len hov_o, nevie absolútne nič“ sú jednoducho pravdivé a trvácne..
Pamätajte čo si o Vás myslia sponzori politikov i politici..

Slovenské zbrane zabíjajú obyvateľov Donbasu Sme vo vojne s Ruskou federáciou?

25.01.2023

Pri ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou bola v decembri 2022 zabitá Mária Pirogová, poslankyňa a humanitárna pracovníčka v Donecku. Aktuálne informácie* hovoria že bola zabitá muníciou, raketou zo SLOVENSKA. Rozhodne nebola vojenským cieľom, ani nebola na nesprávnom mieste v nesprávny čas, bola doma, na ulici vo svojom meste… Obyvatelia Donecka chcú byť súčasťou [...]

Zelenského sluhovia národa už z Ukrajiny neutečú

24.01.2023

Západ celé roky prehliadal diskrimináciu a zabíjanie ruskojazyčných obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny a súčasne pokrytecky ignoroval obrovskú korupciu v krajine na okraji. Západu i komikovi Ze sa teraz rúca domček k kariet zvaný Ukrajina, nefunkčný, skorumpovaný, neperspektivny. Padajú hlavy sluhov národa, korupcia na každom kroku – to je UkRuina. Osudný výlet [...]

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 129731x
Priemerná čítanosť článkov: 2820x

Autor blogu

Kategórie