Založ si blog

Kde zmizla Tymošenková, Jaceňjuk a ostatní protagonisti prevratov na Ukrajine? Držia miesto Zelenskému. .. ?

Majdan, prevrat na Ukrajine s finančnou dotáciou cca 5.000.000.000 💵 od USA 🇺🇲 priviedol Ukrajinu na „novú“ cestu končiacu bratovražednou vojnou..

Gúglil som „where is Yulia Tymoshenko, Arsenij Yatsenyuk etc…?“ 😏

Krátko po invázii Ruska na Ukrajinu dala Júlia rozhovor francúzskym novinárom (údajne z Kyjeva) a potom sa akosi vyparila. Júlia (oslovovaná i plynová princezná), ktorá sa zázračne po Majdane uzdravila, vstala z legendárneho invalidného vozíka a už je  pravdepodobne ďaleko preč z Ukrajiny, „Cлава україні“ ju už zrejme netrápi. Jej zázračne uzdravenie a emotívne citové pôsobenie v úlohe vozičkárky mi náramne pripomína ukrajinského fašistu, dozorcu zo Sobiboru, Majdaneku – Ivana Demjanjuka (Ivana Hrozného) – odporúčam Netflix dokument „Diabol od vedľa“, ktorý keď mal ísť na súd do Mníchova prestal chodiť, komunikovať a predstieral prakticky bdelú kómu (človek by mu uveril, keby ho deň pred zatknutím nenatočila FBI ako vystupuje z auta).

Zle jazyky hovoria že bývalý ukrajinský premiér Jaceňjuk si máča nohy na Floride (má za čo..) alebo je pri svojej sestre v Kalifornii?

I po iných – predchádzajúcich ukrajinských politikoch a biznismenoch (typu Groysman, Koľomojskyj, Achmetov, Pinčuk..) sa zľahla zem. Väčšina mala európsky či izraelský pas..

Ukrajinským politikom a oligarchom v zahraničí prajem veľa slnka, teplé more a kreditné karty bez limitu (героям слава), zadané úlohy splnili. Na Ukrajine zostali tí najchudobnejší, najbiednejší… 🇺🇦

Rusko sa musí rozpadnúť

02.07.2022

Tupá západná propaganda o rozpade Ruska sa podvedome šíri už i v „našom“ mainstreame a samozrejme i medzi slovenskými „paneurópskymi a proamerickými politikmi“ (poslanec Žiak, SaS: „Osud Ruska je taký, že sa rozpadne na veľa malých štátov. Bude to koniec. …herec malého vzrastu porazí veľké všemocné Rusko“). Je zaujímavé že mainstream a [...]

Ako nám (ne)obyčajní ľudia cez rozum prešli. ..   (aj v zdravotníctve môžete byť v zisku – ak ste na správnej strane)

28.06.2022

Ako byť v zdravotníctve navždy ziskový? Čo tak prijať zákon a zabezpečiť si dobré financovanie zdravotníckeho zariadenia, ideálne obísť DRG systém a stanoviť si pevné sadzby napríklad za hospitalizáciu? Aké jednoduché. Vyše desaťročie budujeme DRG systém, stále nedostatočne funkčný, podstatou tohto systému majú byť adekvátne platby za konkrétnu hospitalizáciu [...]

Vojna do posledného Ukrajinca so zbraňami od NATO sa mení na svetovú vojnu proti Rusku?

19.06.2022

Dvaja blázni znova úradovali – Stoltenberg z NATO a náčelník generálneho štábu Veľkej Británie generál Sanders… Stoltenberg z NATO priznáva že vojna na Ukrajine bude dlhá a drahá. A dodáva: „zbrane budeme dodávať kým nedôjde k prechodu zo starej sovietskej výzbroje k štandardnému vybaveniu NATO“. Mám tomu rozumieť že o Ukrajine sa hovorí ako [...]

Dmitrij Medvedev

Medvedev: Nápad trestať krajinu s najväčším jadrovým arzenálom je absurdný, ohrozuje to ľudstvo

06.07.2022 20:32

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev v stredu varoval svet pred snahou postaviť Rusko pred tribunál za jeho inváziu na Ukrajine.

Richard Sulík, SaS

OĽaNO hrkútalo, Sulík bol tvrdý, Kollár rezolútny: Túto psychiatriu treba už ukončiť

06.07.2022 19:05

OĽaNO prišlo so zmierlivým tónom, SaS s ultimátom. Čo na to zvyšní koaliční partneri? Kollár poslal odkaz obom stranám.

rocco morabito interpol ndrangheta

Brazília vydala do Talianska významného bossa kalábrijskej mafie 'Ndrangheta

06.07.2022 17:32

Podľa vyšetrovateľov bol Rocco Morabito od 90. rokov jedným z hlavných organizátorov nelegálneho obchodu s kokaínom medzi Latinskou Amerikou a Talianskom.

Jozef Viskupič

Viskupič sa opäť uchádza o post trnavského župana, má podporu politických strán

06.07.2022 16:44

Pri hodnotení aktuálneho volebného obdobia Viskupič spomenul piešťanské letisko, ktoré podľa neho terajšie vedenie zobralo hrobárovi z lopaty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 80806x
Priemerná čítanosť článkov: 2309x

Autor blogu

Kategórie