Založ si blog

Kde zmizla Tymošenková, Jaceňjuk a ostatní protagonisti prevratov na Ukrajine? Držia miesto Zelenskému. .. ?

Majdan, prevrat na Ukrajine s finančnou dotáciou cca 5.000.000.000 💵 od USA 🇺🇲 priviedol Ukrajinu na „novú“ cestu končiacu bratovražednou vojnou..

Gúglil som „where is Yulia Tymoshenko, Arsenij Yatsenyuk etc…?“ 😏

Krátko po invázii Ruska na Ukrajinu dala Júlia rozhovor francúzskym novinárom (údajne z Kyjeva) a potom sa akosi vyparila. Júlia (oslovovaná i plynová princezná), ktorá sa zázračne po Majdane uzdravila, vstala z legendárneho invalidného vozíka a už je  pravdepodobne ďaleko preč z Ukrajiny, „Cлава україні“ ju už zrejme netrápi. Jej zázračne uzdravenie a emotívne citové pôsobenie v úlohe vozičkárky mi náramne pripomína ukrajinského fašistu, dozorcu zo Sobiboru, Majdaneku – Ivana Demjanjuka (Ivana Hrozného) – odporúčam Netflix dokument „Diabol od vedľa“, ktorý keď mal ísť na súd do Mníchova prestal chodiť, komunikovať a predstieral prakticky bdelú kómu (človek by mu uveril, keby ho deň pred zatknutím nenatočila FBI ako vystupuje z auta).

Zle jazyky hovoria že bývalý ukrajinský premiér Jaceňjuk si máča nohy na Floride (má za čo..) alebo je pri svojej sestre v Kalifornii?

I po iných – predchádzajúcich ukrajinských politikoch a biznismenoch (typu Groysman, Koľomojskyj, Achmetov, Pinčuk..) sa zľahla zem. Väčšina mala európsky či izraelský pas..

Ukrajinským politikom a oligarchom v zahraničí prajem veľa slnka, teplé more a kreditné karty bez limitu (героям слава), zadané úlohy splnili. Na Ukrajine zostali tí najchudobnejší, najbiednejší… 🇺🇦

Slovenské zbrane zabíjajú obyvateľov Donbasu Sme vo vojne s Ruskou federáciou?

25.01.2023

Pri ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou bola v decembri 2022 zabitá Mária Pirogová, poslankyňa a humanitárna pracovníčka v Donecku. Aktuálne informácie* hovoria že bola zabitá muníciou, raketou zo SLOVENSKA. Rozhodne nebola vojenským cieľom, ani nebola na nesprávnom mieste v nesprávny čas, bola doma, na ulici vo svojom meste… Obyvatelia Donecka chcú byť súčasťou [...]

Zelenského sluhovia národa už z Ukrajiny neutečú

24.01.2023

Západ celé roky prehliadal diskrimináciu a zabíjanie ruskojazyčných obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny a súčasne pokrytecky ignoroval obrovskú korupciu v krajine na okraji. Západu i komikovi Ze sa teraz rúca domček k kariet zvaný Ukrajina, nefunkčný, skorumpovaný, neperspektivny. Padajú hlavy sluhov národa, korupcia na každom kroku – to je UkRuina. Osudný výlet [...]

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 129724x
Priemerná čítanosť článkov: 2820x

Autor blogu

Kategórie