Založ si blog

Politika pokrytectva (výlet v Dubaji)

Pán Sulík a pani Čaputová v rámci šírenia demokracie a slobody v celom vesmíre navštívili autoritatívnu kmeňovú monarchiu- Spojené Arabské Emiráty (SAE).

Pani Čaputová, obhajkyňa ľudských práv a hodnôt, dokonca požadovala bojkot výstavy EXPO v Dubaji tak ako bojkotuje zimnú olympiádu ❄️ v Číne 🇨🇳.

Jednoducho hodnoty sú hodnoty.
Dúfam že pani čoskoro navštívi i Saudskú Arábiu aby sa ubezpečila ako táto wahábistická krajina (inak domov väčšiny teroristov z 11.septembra) buduje demokraciu a zrovnoprávňuje postavenie žien a LGBTI komunity 👍
Keďže naši vládni predstavitelia finančne podporujú opozíciu v Bielorusku 🇧🇾, pani z paláca sa chytila iniciatívy a vyhlásila verejnú zbierku pre opozíciu v Saudskej Arábii a v Spojených arabských emirátoch. Dožaduje sa dokonca zlepšenia práv a postavenia pracovných migrantov v SAE, ich zrovnoprávnenia s miestnymi ako i zlepšenie možností na získanie občianstva.
Myslím to pochopiteľne ironicky, taká pani na Slovensku neexistuje. Tak ako v týchto krajinách neexistuje opozícia ⚰️.
Do Dubaja sa naši mocipáni prišli pozrieť na slovenské vodíkové auto len za 400.000 euro, možno že sa šejkom bude páčiť. Ponúkať takéto auto na Slovensku alebo v Európe je zaujímavé asi ako predávať pôdu na výstavbu rodinných domov na Marse.
SAE ako krajina bez opozície sa našim vládnym politikom asi zapáčila. Krajina bez opozície, bez možnosti kritizovať vládnucu kastu, možno časom bude i na Slovensku realitou – ako najvyšší level “demokracie”, kde sa “elity” nespochybňujú.

Ako sa z „hoaxu“ po mesiacoch vojny a státisícoch mŕtvych stáva PRAVDA

25.11.2023

Člen Verchovnej rasy Ukrajiny David Arachamija (a člen Zelenského strany „Sluha národa“ & absolvent Open University London) povedal pravdu ako prebiehali rokovania o mieri s Ruskom minulý rok: „Prišiel Johnson a povedal nebudú žiadne rokovania budete bojovať“. Čo ešte viac potrebujete aby ste pochopili že ide o vojnu NATO – hlavne USA a Veľkej [...]

✨ Zákaz dovozu diamantov z Ruska. To už Rusko nepredýcha : )

14.11.2023

EÚ 🇪🇺 uvažuje o zákaze dovozu diamantov z Ruska. To už Rusko a ani my nezvládneme 😁 Jedným z najväčších diamantových obchodných centier na svete sú belgické Antverpy 🇧🇪 (už od 14.storočia). Prím v tomto remesle v Antverpách hrajú po stáročia megaúspešní majstri svojho remesla – židovskí obchodníci. 🇸🇰 Slovensko sa v priebehu pár mesiacov od [...]

Slováci – otroci Európy?

22.10.2023

V porovnaní s ostatnými krajinami EÚ viac pracujeme a menej zarobíme. Štatistika – 11% Slovákov pracuje v noci (najviac v Európe, v Maďarsku 4,8%, Česku 2,2%, v Poľsku 2%), 14% pracuje v sobotu, 11% v nedeľu… A mzda? Veď viete. Pracujeme pre blahobyt obyvateľov západnej Európy, sme lacná pracovná sila pre ich stále rastúce zisky. Vzdelaných a šikovných [...]

fico, pellegrini

Najviac ľudí dôveruje z novej vlády Pellegrinimu, Fico až na štvrtom mieste

30.11.2023 22:48

Premiérovi Robertovi Ficovi dôveruje 40 percent a nedôveruje 54 percent opýtaných, ukázal prieskum.

PVV, Fico, Pellegrini, Kaliňák, Danko

Vládna koalícia sa dohodla na návrhu budúcoročného rozpočtu

30.11.2023 22:02, aktualizované: 22:16

Návrhy vláda prerokuje hneď v pondelok, Národná rada môže o nich začať rokovať v stredu.

lekaren, liek, choroba, lieky

Protimonopolný úrad preveruje možný kartel medzi dodávateľmi liekov a zdravotníckych pomôcok

30.11.2023 21:39

Dôvodom neohlásenej inšpekcie boli podozrenia, že porušili pravidlá hospodárskej súťaže.

tank Abrams

Forbes o miliónových motoroch tankov Abrams na Ukrajine: Neradi zostávajú špinavé

30.11.2023 20:00

Dvakrát za deň musia posádky amerických tankov Abrams na Ukrajine vykonať istú procedúru, inak hrozí poškodenie motora za milión dolárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 199892x
Priemerná čítanosť článkov: 2897x

Autor blogu

Kategórie