Založ si blog

Politika pokrytectva (výlet v Dubaji)

Pán Sulík a pani Čaputová v rámci šírenia demokracie a slobody v celom vesmíre navštívili autoritatívnu kmeňovú monarchiu- Spojené Arabské Emiráty (SAE).

Pani Čaputová, obhajkyňa ľudských práv a hodnôt, dokonca požadovala bojkot výstavy EXPO v Dubaji tak ako bojkotuje zimnú olympiádu ❄️ v Číne 🇨🇳.

Jednoducho hodnoty sú hodnoty.
Dúfam že pani čoskoro navštívi i Saudskú Arábiu aby sa ubezpečila ako táto wahábistická krajina (inak domov väčšiny teroristov z 11.septembra) buduje demokraciu a zrovnoprávňuje postavenie žien a LGBTI komunity 👍
Keďže naši vládni predstavitelia finančne podporujú opozíciu v Bielorusku 🇧🇾, pani z paláca sa chytila iniciatívy a vyhlásila verejnú zbierku pre opozíciu v Saudskej Arábii a v Spojených arabských emirátoch. Dožaduje sa dokonca zlepšenia práv a postavenia pracovných migrantov v SAE, ich zrovnoprávnenia s miestnymi ako i zlepšenie možností na získanie občianstva.
Myslím to pochopiteľne ironicky, taká pani na Slovensku neexistuje. Tak ako v týchto krajinách neexistuje opozícia ⚰️.
Do Dubaja sa naši mocipáni prišli pozrieť na slovenské vodíkové auto len za 400.000 euro, možno že sa šejkom bude páčiť. Ponúkať takéto auto na Slovensku alebo v Európe je zaujímavé asi ako predávať pôdu na výstavbu rodinných domov na Marse.
SAE ako krajina bez opozície sa našim vládnym politikom asi zapáčila. Krajina bez opozície, bez možnosti kritizovať vládnucu kastu, možno časom bude i na Slovensku realitou – ako najvyšší level “demokracie”, kde sa “elity” nespochybňujú.

Slovenské zbrane zabíjajú obyvateľov Donbasu Sme vo vojne s Ruskou federáciou?

25.01.2023

Pri ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou bola v decembri 2022 zabitá Mária Pirogová, poslankyňa a humanitárna pracovníčka v Donecku. Aktuálne informácie* hovoria že bola zabitá muníciou, raketou zo SLOVENSKA. Rozhodne nebola vojenským cieľom, ani nebola na nesprávnom mieste v nesprávny čas, bola doma, na ulici vo svojom meste… Obyvatelia Donecka chcú byť súčasťou [...]

Zelenského sluhovia národa už z Ukrajiny neutečú

24.01.2023

Západ celé roky prehliadal diskrimináciu a zabíjanie ruskojazyčných obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny a súčasne pokrytecky ignoroval obrovskú korupciu v krajine na okraji. Západu i komikovi Ze sa teraz rúca domček k kariet zvaný Ukrajina, nefunkčný, skorumpovaný, neperspektivny. Padajú hlavy sluhov národa, korupcia na každom kroku – to je UkRuina. Osudný výlet [...]

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 129766x
Priemerná čítanosť článkov: 2821x

Autor blogu

Kategórie