Založ si blog

Baširov a Petrov sú späť

Úbohá mainstreamová propaganda po neúspechoch Zelenského a NATO na východnom fronte vytvára atmosféru strachu a psychologickú prípravu na priamu konfrontáciu Európy a NATO s Ruskom.

Čokoľvek sa teraz stane v EÚ tak je vinník hneď jasný. Sú za tým Rusi. Ruskí agenti ako slávni Baširov a Petrov. Ak dostanete defekt na aute, tak vedzte že ten klinec na cestu umiestnil ruský agent, ak ochoriete tak samozrejme – otrávili vás Rusi, ak vám ide pomaly internet tak sú za tým určite ruskí hackeri, ak vám ušiel manžel tak je za tým pekná ruská agentka… (Jaro Naď nás už dávno v NR SR varoval pred zmyselnými ruskými i čínskymi agentkami, …odvtedy už do čínskych obchodov nechodím, mám strach 😃)

Vo Varšave zhorelo nákupné centrum, Poliaci hneď vedeli koľká bije – Rusi. Či tam boli dodržiavané protipožiarne opatrenia nevieme, ale Poliakov už poznáme, už od detstva s materinským mliekom nasávajú i nenávisť k Rusku, nuž katolíci, amen. Vo Viľňuse zhorel obchodný dom IKEA, zbytočne rozmýšľať čo sa stalo. Rusi.

V pražskom depe začal horieť autobus, chlapík polial prednú časť autobusu benzínom a zapálil ho. Česká polícia vinníka odhalila a ako píše SME: „muž pricestoval z Južnej Ameriky a hovorí po španielsky“. Aké prekvapenie, človek z južnej Ameriky a hovorí po španielsky. 🤔 Skutočne zásadné odhalenie českej polície, gratulujem. V Čechách ihneď zasadala bezpečnostná rada štátu a Česi ho chcú súdiť ako teroristu, lebo to bol vraj veľmi neobvyklý skutok. 😮 Už hľadajú samozrejme ruskú stopu, ten chudáčisko možno raz vypil poldecák ruskej vodky a to môže byť práve ten nezvratný dôkaz že pracuje pre Rusko, ktorý česká polícia hľadá.

A že sa Európa nezbláznila??

Napriek tomu, že sme Rusom vyhodili do vzduchu Nord Stream, zhabali majetky a doslova ukradli ďalšie a ďalšie miliardy, tak sú Rusi k Európe ešte stále veľmi, veľmi zmierlivý. Zatiaľ. Ale i ruská trpezlivosť má svoje hranice. …Keď americké stíhačky F-16 začnú z európskych letísk NATO útočiť na území Ruska možno že sa predsa len dočkáme spolu s progresívnymi fanúšikmi vojny jadrového armagedonu.

…поживем, посмотрим.

E-mail od teroristov

08.05.2024

E-mail od teroristov: „Mudžahedíni vo vašich mestách vás zabijú, nech ste kdekoľvek. V areáli školy je bomba. Bolestivý koniec vás postihne. Bojovníci prišli s dobrým cieľom. Priniesť islam k vám. Koniec koncov spása je v islame a nie vo vašich falošných náboženstvách. Keď naši bratia utekali z režimu, uzavreli ste hranice. Mysleli ste si, že vás to zachráni [...]

Teroristické poplachy na Slovensku? Ach, to Rusko.

07.05.2024

Poplašné správy do slovenských škôl od údajných islamistov z ruskej adresy mohol zaslať jedine čečenský vodca Kadyrov, čoskoro to v denníku N odhalí Jaroslav Naď a Šimečka. A Zuzana to bude vnímať citlivo. Čechov nedávno „osvietilo“ a bez akýchkoľvek zverejnených dôkazov rozhodli že muniční sklad vo Vrběticiach odpálili Rusi. Možno sám Putin na [...]

Máte už svoj atómový kryt? ☢️

20.04.2024

O vojne medzi Ruskom a NATO sa už otvorene píše v mainstreame. A nie len o konvenčnej vojne ale rovno o nukleárnej vojne. V Pravde nedávno uverejnili video: „Ako vystrašiť Rusov? Stihačkou F-35 a atómovou bombou B61-12“, v podobnom duchu bol uverejnený článok o krajinách v ktorých možno prežiť nukleárny konflikt (Grónsko, Tuvalu, Island, Čile, Nový [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 225383x
Priemerná čítanosť článkov: 2927x

Autor blogu

Kategórie