Založ si blog

Zaskočení. ..

 

Nemci 🇩🇪 sú zaskočení, z Ruska 🇷🇺 neprúdi plyn (hoci sa tvária že ho nechcú a vlastne ani nepotrebujú)

Euro 💶 je zaskočené a padá vďaka energetickej vojne (euro : dolár – 1 : 1)

Ukrajina 🇺🇦 je zaskočená, chýba im vyše 7000 vojakov (sú v Rusku, zajatí alebo dezertéri)

Zelenský 🤡 je zaskočený, jeho najlepší priateľ a vojnový štváč Boris 🤡 rezignoval (výcvik Ukrajincov v Británii zatiaľ pokračuje)

Európske 🇪🇺 letiská sú zaskočené, chýba im personál a rušia lety 🛫🛬 (koho by napadlo že v lete budú chcieť ľudia cestovať)

Edo je zaskočený, Sulík mu píše 📝💌 list s požiadavkami ako ďalej vládnuť (že sa v ňom píše o Igorovi 🤡nezaskočilo nikoho)

Zdravotníci 🩺 sú zaskočení, stále ignorovaní (termíny nedohody so zdravotníkmi 30.6., 11.7…. padli. Miliardy na zbrane ⚔️ sa nájdu vždy)

Učitelia 🧑‍🎓sú zaskočení (sú prázdniny 🏖️ a už sa o nich nikto nezaujíma, v podstate tak ako vždy)

Slováci sú milo zaskočení (cena benzínu údajne klesla o 2 centy⚠️, neskutočné).

Účastníci festivalu Pohoda boli zaskočení keď „nafúkali“🍺🥂🍾 (šoférovať bez alkoholu, natriezvo, to je aká sloboda a demokracia?)

Prezident Macron 🇫🇷 zostal zaskočený, prišli mu na to že loboval 💰v prospech spoločnosti Uber (ďalší „neskorumpovateľný“ politik na odstrel🙄)

Naši vládni predstavitelia 👹 zostali zaskočení, pani z paláca 👗vrátila ďalší a ďalší úžasný vládny zákon na opätovné prerokovanie do parlamentu (no comment).

Občania sú zaskočení, všetko na Slovensku funguje ako má 👍 (to je futurologická predpoveď 👽, možno nabudúce…)

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Zelenského agónia

27.07.2022

Zbrane, zbrane, zbrane. Ideálne zadarmo. Plus peniaze, miliardy… Samozrejme tiež nenávratne. Nepočul som, žeby Zelenský chcel rokovať o mieri.. Myslím, že už fotky a vyjadrenia riaditeľa zemegule v zelenom tričku – Zelenského lezú ľudom čoraz viac na nervy, tak prišli s novým marketingovým ťahom, jeho transatlantickí sponzori začali fotiť jeho manželku, a rovno [...]

Maďarsko verzus Slovensko alebo zdravý rozum verzus americké onuce

24.07.2022

Maďarská zahraničná politika prekvapuje sebavedomím, racionalitou, „slovenská“ (dosť nadnesený výraz) zahraničná politika vyzerá ako americká či bruselská onuca (handra…). Maďari už i minulosti nie raz dokázali svoju racionalitu a nebáli sa podniknúť odvážne kroky, ktoré boli priam prorocké, v roku 1989 keď sa blížil koniec socialistických [...]

Vladimir Putin

Na oslavy Putinových 70. narodenín v Rusku nie je nálada

07.10.2022 14:46

V Rusku sa Putin pompéznych osláv pravdepodobne nedočká, napísal server Meduza.

Daniel Lipšic

Lipšic: Prokurátori Repa a Šúrek nedozorovali kauzy spojené s expolicajtom Kučerkom

07.10.2022 14:30

Reagoval tak na tvrdenia Fica, podľa ktorého zverejnené nahrávky dokazujú, že menovaní prokurátori expolicajta vydierali.

Biľak Košice mesto Dóm sv. Alžbety Shutterstock

Prieskum: V Košiciach by v septembri vyhral Polaček, v Prešove Hagyari

07.10.2022 13:29

Prieskumy sa uskutočnili koncom septembra na vzorke 604 respondentov.

Dilan Yesilgözová

Holandská ministerka si v živom vysielaní odstrihla vlasy, podporila tak Iránky

07.10.2022 13:15

Ženy v Iráne bojujú proti povinnosti nosiť hidžáb. V krajine vypukli protesty potom, čo tam zomrela na následky bitky pri zadržaní políciou mladá Iránka, ktorá nemala správne nasadený hidžáb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 110095x
Priemerná čítanosť článkov: 2502x

Autor blogu

Kategórie