Založ si blog

Zaskočení. ..

 

Nemci 🇩🇪 sú zaskočení, z Ruska 🇷🇺 neprúdi plyn (hoci sa tvária že ho nechcú a vlastne ani nepotrebujú)

Euro 💶 je zaskočené a padá vďaka energetickej vojne (euro : dolár – 1 : 1)

Ukrajina 🇺🇦 je zaskočená, chýba im vyše 7000 vojakov (sú v Rusku, zajatí alebo dezertéri)

Zelenský 🤡 je zaskočený, jeho najlepší priateľ a vojnový štváč Boris 🤡 rezignoval (výcvik Ukrajincov v Británii zatiaľ pokračuje)

Európske 🇪🇺 letiská sú zaskočené, chýba im personál a rušia lety 🛫🛬 (koho by napadlo že v lete budú chcieť ľudia cestovať)

Edo je zaskočený, Sulík mu píše 📝💌 list s požiadavkami ako ďalej vládnuť (že sa v ňom píše o Igorovi 🤡nezaskočilo nikoho)

Zdravotníci 🩺 sú zaskočení, stále ignorovaní (termíny nedohody so zdravotníkmi 30.6., 11.7…. padli. Miliardy na zbrane ⚔️ sa nájdu vždy)

Učitelia 🧑‍🎓sú zaskočení (sú prázdniny 🏖️ a už sa o nich nikto nezaujíma, v podstate tak ako vždy)

Slováci sú milo zaskočení (cena benzínu údajne klesla o 2 centy⚠️, neskutočné).

Účastníci festivalu Pohoda boli zaskočení keď „nafúkali“🍺🥂🍾 (šoférovať bez alkoholu, natriezvo, to je aká sloboda a demokracia?)

Prezident Macron 🇫🇷 zostal zaskočený, prišli mu na to že loboval 💰v prospech spoločnosti Uber (ďalší „neskorumpovateľný“ politik na odstrel🙄)

Naši vládni predstavitelia 👹 zostali zaskočení, pani z paláca 👗vrátila ďalší a ďalší úžasný vládny zákon na opätovné prerokovanie do parlamentu (no comment).

Občania sú zaskočení, všetko na Slovensku funguje ako má 👍 (to je futurologická predpoveď 👽, možno nabudúce…)

Slovenské zbrane zabíjajú obyvateľov Donbasu Sme vo vojne s Ruskou federáciou?

25.01.2023

Pri ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou bola v decembri 2022 zabitá Mária Pirogová, poslankyňa a humanitárna pracovníčka v Donecku. Aktuálne informácie* hovoria že bola zabitá muníciou, raketou zo SLOVENSKA. Rozhodne nebola vojenským cieľom, ani nebola na nesprávnom mieste v nesprávny čas, bola doma, na ulici vo svojom meste… Obyvatelia Donecka chcú byť súčasťou [...]

Zelenského sluhovia národa už z Ukrajiny neutečú

24.01.2023

Západ celé roky prehliadal diskrimináciu a zabíjanie ruskojazyčných obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny a súčasne pokrytecky ignoroval obrovskú korupciu v krajine na okraji. Západu i komikovi Ze sa teraz rúca domček k kariet zvaný Ukrajina, nefunkčný, skorumpovaný, neperspektivny. Padajú hlavy sluhov národa, korupcia na každom kroku – to je UkRuina. Osudný výlet [...]

Ako Mgr. Igor Matovič problémy v zdravotníctve (ne)vyriešil

20.08.2022

Milí priatelia, Po nekonečnom čakaní riešenia stavu nášho zdravotníctva som napäto očakával čo nám Mgr. Igor Matovič ako minister financií a súčasne zastupujúci premiér a tieňový minister zdravotníctva predstaví ako riešenie krízy v zdravotníctve… Rád by som zhrnul môj názor na predložené návrhy – po 10 mesiacoch rokovania alebo skôr nerokovania [...]

Ronlad McDonald House Charities, n.o.

Ronald McDonald House Charities, n.o.

03.02.2023 22:21

RMHC zlepšuje podmienky hospitalizácie pre vážne choré deti a ich rodiny v slovenských nemocniciach od roku 2003 rekonštrukciami a nákupom vybavenia.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Vinohradnícky spolok Kozárovce

03.02.2023 22:18

Sme združenie malých a hobby vinárov a nadšených vinohradníkov v obci Kozárovce fungujúce od roku 2010.

Europolis collegium, o.z.

Europolis collegium, o.z.

03.02.2023 22:11

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2012 za účelom rozvoja kultúrneho potenciálu šarišského regiónu a to prostredníctvom šírenia ľudovej hudby.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Alej na Prameni

03.02.2023 22:07

Vysádzame zelenú oázu - lipovú alej, desiatky jedlých krov, trvalky, lúku, založili sme včelnicu. Realizujeme workshopy s prírodnou tematikou, pikniky, koncerty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 129765x
Priemerná čítanosť článkov: 2821x

Autor blogu

Kategórie